3 voorstellingen Turnfeest!

Door de grote opkomst van de voorbije jaren zijn we uit veiligheidsoverwegingen verplicht ons publiek te verdelen over drie voorstellingen. We hopen dat deze aanpassingen het comfort van het publiek ook ten goede zullen komen.
Dit jaar zullen er twee voorstellingen zijn op zaterdag 22 april om 14u en om 19u, en één voorstelling op zondag 23 april om 14u.
Per voorstelling zal er maximaal plaats zijn voor 360 volwassenen en 40 kinderen. Daarbij geldt het principe OP=OP en zal het niet meer mogelijk zijn om kaarten aan de deur te kopen.
De kaartenverkoop gaat door tijdens de eerste algemene repetitie op zaterdag 8 april van 9u tot 12u en op zaterdag 15 april van 9u tot 15u.

Wie doet mee aan welke voorstelling?
Zaterdag om 14u: 1e kleuter, 2e kleuter, 3e kleuter meisjes, 3e kleuter jongens, 1e & 2e lj jongens, 1e & 2e lj meisjes, 3e & 4e lj meisjes, 5e & 6e lj meisjes, +9j jongens, +12j meisjes, +16j meisjes, benjamins, scholieren, juniores, pupillen, C-12, keur B, intro, sprong, demo, tumbling, dans, meisjes- en jongenstoestellen, individuele oefeningen. --> niet: Seniores en C+12

Zaterdag om 19u: 3e & 4e lj meisjes, 5e & 6e lj meisjes, +9j jongens, +12j meisjes, +16j meisjes, benjamins, scholieren, juniores, seniores, C-12, C+12; keur B, intro, sprong, demo, tumbling, dans, meisjes- en jongenstoestellen, individuele oefeningen benjamin/scholier/juniore --> niet: kleuters, 1e & 2e lj meisjes en jongens en pupillen

Zondag om 14u: alle groepen nemen deel

Uurregeling algemene repetities:
Zaterdag 8 april
- 8u - 9u: Scholieren / C-12
- 8u30 - 9u30: Benjamins
- 9u - 10u: 3e & 4e lj M / 5e & 6e lj M
- 9u30 - 10u30: Pupillen
- 10u - 11u: 1e & 2e lj M / 3e kl J + 1e & 2e lj J
- 10u30 - 11u30: Keur B
- 11u - 11u30: 1e & 2e kl
- 11u - 12u: 3e kl M
- 11u30 - 12u30: +9j J / Intro
- 12u - 13u: +12j M / C+12
- 12u30 - 13u30: Seniores / Tumbling
- 13u - 14u: Juniores / +16j M

Zaterdag 15 april
In de voormiddag gaan alle lessen door zoals gewoonlijk.
In de namiddag is er repetitie voor onderstaande groepen:
- 13u - 14u: Demo / Dans
- 14u - 15u: Sprong
- 15u - 16u: Meisjestoestellen
- 16u - 17u: Jongenstoestellen

Woensdag 19 april
- 13u - 14u: 5e & 6e lj M / Pupillen 3e kl & 1e lj
- 14u - 15u: 2e kl / 3e kl M
- 15u - 16u: 1e kl / 1e & 2e lj M
- 16u - 17u: Benjamins / 3e kl J + 1e & 2e lj J
- 17u - 18u: 3e & 4e lj M / Pupillen 2e & 3e lj / +9j J
- 18u - 19u: Keur B / C-12 / +16j M
- 19u - 20u: Scholieren / +12j M / Juniores

Donderdag 20 april
- 17u - 18u: Meisjestoestellen
- 18u - 19u: Jongenstoestellen
- 19u - 20u: C+12

Vrijdag 21 april
- 17u - 18u: Individuele nummers / Dans
- 18u - 19u: Sprong
- 19u - 20u: Tumbling / Demo
- 20u - 21u: Seniores / Intro