Welkom op de site van Turnkring Geluwe!

Op deze site vindt u alle nuttige informatie omtrent onze turnkring.
Bij vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen via ‘Contact’.


TIP: Vind de facebookpagina van Turnkring Geluwe leuk!



gymfed_print Stad Wervik Q4Gym

Clubkampioenschap

Op zaterdag 25 februari ging het clubkampioenschap door.
Bedankt voor jullie aanwezigheid, het was fijn om zoveel gymnasten aan het werk te zien.
Bedankt om vol enthousiasme te supporteren voor klein en groot.
Bedankt aan alle trainers, juryleden, organisatoren en heel veel helpende handen!

Via deze link kan u de sfeerbeelden nog eens herbekijken.

De resultaten vindt u hier terug per groep:

3e kleuter jongens
3e kleuter meisjes
1e & 2e leerjaar jongens
1e & 2e leerjaar meisjes
3e & 4e leerjaar meisjes
5e & 6e leerjaar meisjes
+9j jongens
+12j meisjes
+16j meisjes
Keur B
Benjamins
Scholieren
Juniores
Pupillen
C-12
C+12

Demohappening te Oostende

Op 18 februari had het demo-team wedstrijd te Oostende. We haalden een mooie 10e plaats!
Proficiat iedereen!

16864132_728816477280273_1700322197757486166_n
16649124_728816473946940_938784210590325609_n

Wedstrijd C-niveau te Meerhout

Op 18 en 19 februari hadden de gymnasten C-niveau wedstrijd te Meerhout.

Bij C10 haalde Camille een mooie 28e plaats, Liame (KEL Wervik) werd 43e en Emilia werd 52e van de 79 deelnemers.
Bij C11 haalde Lies een 32e plaats, Fee werd 48e, Saar 64e, Marie 65e en Nanou 67e van de 90 deelnemers.
Bij C13 haalde Geike een 17e plaats, Febe werd 50e van de 69.
Bij C15 werd Yana 12e en Hannah 24e van de 37.

Als ploeg haalde C10 een mooie 10e plaats.

Proficiat aan alle deelnemers en trainers!


16831815_728812793947308_8994450528720306840_n16640951_728812797280641_514410069952258277_n

3 voorstellingen Turnfeest!

Door de grote opkomst van de voorbije jaren zijn we uit veiligheidsoverwegingen verplicht ons publiek te verdelen over drie voorstellingen. We hopen dat deze aanpassingen het comfort van het publiek ook ten goede zullen komen.
Dit jaar zullen er twee voorstellingen zijn op zaterdag 22 april om 14u en om 19u, en één voorstelling op zondag 23 april om 14u.
Per voorstelling zal er maximaal plaats zijn voor 360 volwassenen en 40 kinderen. Daarbij geldt het principe OP=OP en zal het niet meer mogelijk zijn om kaarten aan de deur te kopen.
De kaartenverkoop gaat door tijdens de eerste algemene repetitie op zaterdag 8 april van 9u tot 12u en op zaterdag 15 april van 9u tot 15u.

Wie doet mee aan welke voorstelling?
Zaterdag om 14u: 1e kleuter, 2e kleuter, 3e kleuter meisjes, 3e kleuter jongens, 1e & 2e lj jongens, 1e & 2e lj meisjes, 3e & 4e lj meisjes, 5e & 6e lj meisjes, +9j jongens, +12j meisjes, +16j meisjes, benjamins, scholieren, juniores, pupillen, C-12, keur B, intro, sprong, demo, tumbling, dans, meisjes- en jongenstoestellen, individuele oefeningen. --> niet: Seniores en C+12

Zaterdag om 19u: 3e & 4e lj meisjes, 5e & 6e lj meisjes, +9j jongens, +12j meisjes, +16j meisjes, benjamins, scholieren, juniores, seniores, C-12, C+12; keur B, intro, sprong, demo, tumbling, dans, meisjes- en jongenstoestellen, individuele oefeningen benjamin/scholier/juniore --> niet: kleuters, 1e & 2e lj meisjes en jongens en pupillen

Zondag om 14u: alle groepen nemen deel

Uurregeling algemene repetities:
Zaterdag 8 april
- 8u - 9u: Scholieren / C-12
- 8u30 - 9u30: Benjamins
- 9u - 10u: 3e & 4e lj M / 5e & 6e lj M
- 9u30 - 10u30: Pupillen
- 10u - 11u: 1e & 2e lj M / 3e kl J + 1e & 2e lj J
- 10u30 - 11u30: Keur B
- 11u - 11u30: 1e & 2e kl
- 11u - 12u: 3e kl M
- 11u30 - 12u30: +9j J / Intro
- 12u - 13u: +12j M / C+12
- 12u30 - 13u30: Seniores / Tumbling
- 13u - 14u: Juniores / +16j M

Zaterdag 15 april
In de voormiddag gaan alle lessen door zoals gewoonlijk.
In de namiddag is er repetitie voor onderstaande groepen:
- 13u - 14u: Demo / Dans
- 14u - 15u: Sprong
- 15u - 16u: Meisjestoestellen
- 16u - 17u: Jongenstoestellen

Woensdag 19 april
- 13u - 14u: 5e & 6e lj M / Pupillen 3e kl & 1e lj
- 14u - 15u: 2e kl / 3e kl M
- 15u - 16u: 1e kl / 1e & 2e lj M
- 16u - 17u: Benjamins / 3e kl J + 1e & 2e lj J
- 17u - 18u: 3e & 4e lj M / Pupillen 2e & 3e lj / +9j J
- 18u - 19u: Keur B / C-12 / +16j M
- 19u - 20u: Scholieren / +12j M / Juniores

Donderdag 20 april
- 17u - 18u: Meisjestoestellen
- 18u - 19u: Jongenstoestellen
- 19u - 20u: C+12

Vrijdag 21 april
- 17u - 18u: Individuele nummers / Dans
- 18u - 19u: Sprong
- 19u - 20u: Tumbling / Demo
- 20u - 21u: Seniores / Intro